Contacteer de juiste persoon

Hieronder vindt u uw directe link
naar de gewenste afdeling

Ontvang snel een offerte!

PERSONEEL & AFDELINGEN

Sales afdeling | ISO tanks / bitumen tanks / andere producten

Mike Foesenek

Senior Accountmanager sales

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
Mobiel   | +31 (0) 6 14 76 95 59

 

Stef Tegelaar

Sales Assistant

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
Mobiel | +31 (0) 64 30 01 063

Ryan Jibodh

Accountmanager Sales

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
​Mobiel | +31 (0) 61 80 93 528

Sales afdeling | Rebuild open top containers / dry boxes / reefers

Michaela Weijer

Accountmanager sales
Rebuild open top containers | dry boxes | reefers

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
Mobiel | +31 (0) 6 34 10 06 29

Sales afdeling| Lease

Marcel van Eekelen

Accountmanager leasing

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
Mobiel | +31 (0) 6 42 65 02 77

Ilhan Arslan

Accountmanager leasing

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
Mobiel | +31 (0) 6 19 01 06 26

Inkoop afdeling | ISO tanks & containers

Björn Jonker

Accountmanager Global Purchase 

Email | globalpurchase@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 603
Mobiel | +31 (0) 6 18 09 35 26

Depot afdeling| Breda, Nederland | Reparatie & service

Roald den Hartog  

Technical engineer | sales support                       

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 602
Mobiel | +31 (0) 6 28 03 64 97

 

Jeroen Broeders

Accountmanager depot
Tank Containers

Email | depot@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 602
Mobiel | +31 (0) 6 24 91 95 03

 

Dave de Deugd

Accountmanager Depot

Email | depot@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 602
   

 

Wendy Mulder

Administratie Depot

Email | depot@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 602
   

Logistieke afdeling| Trucking / Scheepvaart / Operating

Patrick Blommers

Accountmanager logistics

Email | logistics@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 601
Mobiel | +31 (0) 6 14 22 23 46

 

Jari Blommers

Assistant Manager Logistics

Email | logistics@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 601
   

 

Justin Kern

Assistant Manager Logistics

Email |logistics@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 601
   

 

Administratie| Facturen & Financiën

Keje van der Poel

Financial Controller

Email | administration@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 604
   

 

Suzanne Bijl

Accountmanager administration

Email | administration@meeberg.com
  invoices@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 604

 

Ravenna Rendering

Accountmanager administration

Email | administration@meeberg.com
  invoices@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 604

 

Cindia Huizer

Accountmanager administration

Email | administration@meeberg.com
  invoices@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 604

Inkoop afdeling | onderdelen & magazijn

Bart Berger

Accountmanager purchase

Email | purchase@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 605
Mobiel | +31 (0) 6 24 91 94 99

 

Marketing afdeling| Communicatie

Veronique Breeman

Accountmanager Marketing & Communication

Email marketing@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600
  | +31 (0) 6 14 88 22 36

Personeelszaken | Recruitment

Martine Braspenning

HR-Manager

Email | hr@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600
   

Depot| Kameroen, Afrika

Regina Selamo Rohka

Chief Communication Officer (CCO) Cameroon

Email | regina@meeberg.com
  cameroon@meeberg.com
Telefoon | +237 6 73 63 12 67

 

Abel Njankouo

Sales Officer Cameroon

Email | abel@meeberg.com 
  cameroon@meeberg.com
Telefoon | +237 6 99 63 26 22

 

Trainees

Tanisha van de Meeberg

Trainee administration department

Email | administration@meeberg.com
Phone | +31 (0) 88 23 40 601

 

Management | bestuursleden

Eelco van de Meeberg

Chief Executive Officer (CEO)

Email | eelco@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600

Jeroen van de Meeberg

Chief Operating Officer (COO)

Email | jeroen@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600

 

Marijke van de Meeberg

Chief Marketing Officer (CMO)

Email | marijke@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600

 

Adrian van den Bemt

Chief Financial Officer (CFO)

Email | adrian@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600

 

Martijn Kool  

Chief Sales Officer (CSO)

Email | sales@meeberg.com
Telefoon | +31 (0) 88 23 40 600
   

 

 

Hans van de Meeberg

Founder & shareholder